תחילת פעילות הבריכה בקיץ 2019

יום שישי  10.5.19 משעה: 12:00 

כל המידע, כל התמונות, 

כל ההודעות

בדף הפייסבוק שלנו. 

מחכים לכם

במקום בו הכיף לא נגמר

יואש ואמיר

 
 
 
 

אודותינו

 
 
 

בריכת חגור ממוקמת במרכזו של מושב ירוק ושקט, עד 15 דקות נסיעה מהוד השרון, ראש העין, פתח תקווה, כפר סבא, אורנית ואלפי מנשה. בבריכה תמצאו כל מה שחיפשתם בבריכת שחייה לקיץ והרבה יותר.

שלוש בריכות שחייה:

  • בריכה חצי אולימפית (25 מטר), מוצללת בחלקה
  • בריכת פעוטות מוצללת, סביבה כיסאות ושמשיות לרווחת ההורים ולנוחותם
  • בריכת משחקי - מים מוצללת (ייחודית)

חלק בלתי נפרד מהנאת המבקרים נובע מההקפדה הרבה שלנו בכל הקשור לאיכות הגבוהה של מי הבריכות. מפעיל בריכה מוסמך מקפיד לתחזק את הבריכות באופן שוטף, והמערכות עובדות 24 שעות כל יום כדי לשמור על צלילות מי הבריכות לפי הדרישות המחמירות ביותר של משרד הבריאות.

ועדיין, בריכה אצלנו זה לא הכול.
במתחם פועלת פינת ג'ימבורי לקטנטנים עד גיל 5, משחקי שולחן כמו טניס-שולחן, ביליארד, כדורגל והוקי אוויר. לוח הפעילויות המגוון למבוגרים, לצעירים ולצעירים ברוחם כולל הצגות, סרטים, ערבי שירה, פעילויות יצירה ועוד.


אנו רואים חשיבות רבה בפרסום מוקדם של לוח הפעילויות, כדי שתוכלו לסמן את הפעילויות המועדפות עליכם, לתכנן את הקיץ בהתאם, ולהפיק את המרב ממגוון הפעילויות שמציעה לכם בריכת חגור. שימו לב לעדכונים השוטפים בלוח הפעילות, שיתפרסמו בלוחות המודעות בבריכת חגור, בדף הפייסבוק באתר זה ובהודעות SMS .


בריכת חגור מעמידה לרשות קהל-לקוחותיה מזנון עשיר. המזנון מציע ארוחות חמות (וכן, גם ארוחות בריאות בשעות הערב), גלידות וחטיפים, שתייה קרה וחמה, עזרי-בריכה בסיסיים ועוד.


הזמינו אירועים פרטיים בתיאום מראש. המקום המושלם למסיבות יום הולדת, חגיגות סיום שנה, בר/בת מצווה, ימי-כיף וגיבוש לחברות, מסיבות סיום לגני ילדים ולבתי ספר ועוד. ניתן לשלב בין השירותים הרבים שמציעה בריכת חגור, לבין שירותים הניתנים על ידי מפעילים חיצוניים.

נשמח לראותכם.

 יואש ואמיר

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר